Senior manager Horeca pre Slovensko

Miesto práce – Slovensko (práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru – plný úväzok

Termín nástupu – apríl/máj 2020

Mzdové podmienky (brutto)  – 1600 EUR / mesiac (plat bude upravený v závislosti od skúseností kandidáta + zaujímavý motivačný bonus)

Náplň práce

  • Získavanie a starostlivosť o zákazníkov v segmente Horeca,
  • Komunikácia obchodných podmienok spolupráce so zákazníkmi,
  • Vytváranie vzťahov s kľúčovými obchodnými partnermi,
  • Realizácia a vyhodnocovanie pravidelných akcií u zákazníkov,
  • Zodpovednosť za dodržiavanie stanoveného plánu predaja vo zverenom regióne,
  • V rámci pravidelných porád navrhovať kroky a opatrenia nevyhnutné pre expanziu spoločnosti v priamej spolupráci s ostatnými pracovníkmi spoločnosti.

Zamestnanecké výhody

  • Práca v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti,
  • Motivujúce ohodnotenie v závislosti od Vášho pracovného výkonu,
  • Moderné pracovné prostriedky pre komfortný výkon práce,
  • Pomôžeme ti neustále rásť a vzdelávať sa,
  • Systém benefitov-finančné odmeny, akcie pre kolegov, produkty spoločnosti na dennú konzumáciu zdarma, produkty spoločnosti na spotrebu pre svoju rodinu za veľmi výhodné ceny.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie – stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. Stupňa

Jazykové znalosti – anglický na úrovni B1 (mierne pokročilý)

Ostatné znalosti – Microsoft Office (pokročilý)

Minimálne 10 rokov praxe.

Osobnostné predpoklady:

  • Lojalita voči firme, produktu,
  • Ochota, schopnosť a zvyk pracovať v maximálnom nasadení, flexibilita,
  • Nadšenie pre produkt,
  • Tímová spolupráca založená na partnerskom prístupe a vzájomnom rešpekte, motivácia spolupracovníkov zainteresovaním na spoločnom úspechu,
  • Snaha a potreba rozširovať vlastné skúsenosti a vedomosti ďalším štúdiom, hľadanie nových možností,
  • Prax v odbore nutná.